Radiofrekwencja iniekcyjna to sposób na wiotkość skóry-fot-Fotolia
Post odwiedzono: 958 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , , , , , , ,

5 lipca 2016

Absolutna NOWOŚĆ – pierwsza na świecie RF INIEKCYJNA

Medycyna estetyczna

Radiofrekwencja (RF), czyli prąd zmienny o częstotliwości fal radiowych, powodujący mocne podgrzanie skóry, w medycynie estetycznej stosowana jest od dawna. Jednak dopiero teraz po raz pierwszy na świecie pojawiła się radiofrekwencja iniekcyjna!

 

Do tej pory podgrzewanie następowało przez głowicę, którą jeździło się po powierzchni skóry. Prowadziło to do zbyt mocnego przegrzania tkanek, w dodatku największe ciepło gromadziło się tam, gdzie nie było takiej potrzeby, czyli na powierzchni skóry (górne warstwy naskórka), a nie w skórze właściwej.

 

Tymczasem skuteczność działania RF zależy od tego, czy uda się zadziałać termicznie na komórki skóry właściwej. RF iniekcyjna urządzeniem Thermi RF umożliwia to, gdyż ciepło wprowadza się do skóry specjalną kaniulą (termistorem-sondą). Prowadzi to do kontrolowanego napinania skóry i przebudowy kolagenu dokładnie w tych miejscach, na które działamy.

 

Metoda ma szeroki zakres zastosowań – od estetyki twarzy i modelowania sylwetki do leczenia nadpotliwości i zabiegów intymnych. Zabieg szczególnie wartościowy okazuje się dla kobiet, które nie mogą sobie poradzić z wiotkością skóry na brzuchu, zwłaszcza po ciąży. Medycyna estetyczna do tej pory nie miała zbyt wiele im do zaoferowania. Zabieg rf iniekcyjnej wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Kaniulę wprowadza się pod skórę i tam rozgrzewa tkankę miejscowo do zadanej wcześniej temperatury, aby poprzez jej przegrzanie zastymulować produkcję nowych włókien kolagenowych.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy