dominika-kwasniak
Post odwiedzono: 1339 raz(y)


Słowa kluczowe:

14 listopada 2017

Dr Dominika Kwaśniak – ręce, które leczą

Medycyna estetyczna

Dr Dominika Kwaśniak to kolejna lekarka, pracująca w klinice Medycyna Młodości, którą przedstawiam z ogromną przyjemnością.

Jest gruntownie wykształconym lekarzem medycyny estetycznej, a także specjalistką trychologii (leczenie wypadania włosów, głównie poprzez zabiegi mezoterapii specjalnie dobranymi koktajlami, osoczem, komórkami regeneracyjnymi) i flebologii (wykonuje wszelkie zabiegi związane z pajączkami, pękającymi naczynkami). Jest bardzo lubiana prze pacjentów, którzy z przyjemnością do niej powracają.

Oddaję teraz głos dr Dominice Kwaśniak. Oto, w czym się specjalizuje i jakie są jej pozamedyczne zainteresowania:

Medycyna jest od dzieciństwa moją pasją.

Sukcesywnie zdobywam doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie szkoląc się w kraju i za granicą. Wykonuję z zaangażowaniem wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zarówno te mało inwazyjne jak mezoterapia, volumatria, nici PDO, botox, zabiegi na ciało, ale także wymagające użycia specjalistycznego sprzętu typu Plasmage, Ulverin, Thermi, laser Palomar, karboksyterapia. W kręgu moich zainteresowań jest także trychologia i flebologia estetyczna.
W szerokim zakresie zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczna bliskie moim ideom życiowym są zabiegi z zakresu medycyny antystarzeniowej oraz regeneracyjnej (osocze bogatopłytkowe, komórki regeneracyjne).

Moją  „supermocą” jest holistyczne podejście do człowieka oraz według opinii moich pacjentów „ręce, które leczą”.

Wyróżniam się umiejętnością bezbolesnego oraz prawie bez pozostawiania śladów przeprowadzenia zabiegów. Jako aktywnie pracujący lekarz internista przez ponad 10 lat pracy w renomowanych ośrodkach medycznych nauczyłam się dobierać terapię indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Ukończyłam z wyróżnieniem studia podyplomowe oraz liczne praktyczne szkolenia w zakresie medycyny estetycznej, co jest atutem w dzisiejszych czasach gdy zabiegi wykonują osoby jedynie po dwudniowych kursach.

Od dzieciństwa mam bardzo szerokie zainteresowania

w wielu dziedzinach, dla których znalazłam czas na różnych etapach swojego życia, np. taniec, malarstwo, narciarstwo, fitness, muzyka. Ostatnio z radością poświęcam czas naturoterapii, dietetyce, zdrowemu stylowi życia, psychoterapii.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy