poduszka-envy
Post odwiedzono: 1270 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , , ,

25 lipca 2017

Co ty wiesz o spaniu? Rzecz o poduszkach odmładzających ENVY

Medycyna estetyczna

Jaka jest idealna pozycja do spania? Większość specjalistów twierdzi, że na wznak, na plecach. A jak śpi większość z nas? Niestety na boku.

Spanie na plecach jest błogosławieństwem dla kręgosłupa i karku.

Jeszcze lepiej, gdy w tej pozycji używamy leczniczych poduszek wspierających kark. Ciało układa się wówczas w sposób fizjologicznie najkorzystniejszy. Taką funkcje prozdrowotną dla kręgosłupa spełniają poduszki ENVY. Nawet jak nasze ciało przesunie się w nocy, to poduszka przesunie się z nami. Spanie na plecach jest też najkorzystniejsze DLA URODY. Twarz nie naciska na poduszkę, skóra może się więc całą noc regenerować, nie robią się na niej odgniecenie i zmarszczki. Niestety, w tej najkorzystniejszej dla nas pozycji sypia niecałe 10 procent osób.

Pozostałe sypiają na boku (w pozycji z wyprostowanymi nogami lub embrionalnej) lub na brzuchu (kilka procent). Nie jest to korzystne dla naszej skóry. Nieprzypadkowo japońskie gejsze spały na drewnianych klockach. Ja rozpoznaję, na którym boku śpią pacjentki, po policzkach, skóra która styka się nieustannie z poduszką jest bardziej wiotka i wygnieciona.
Przy spanie na boku i jego niekorzystnym wpływie na skórę chodzi zarówno o grawitację, jak i zagniatanie skóry. Czasem te zagniecenia utrzymują się na skórze wiele godzin, a docelowo prowadzą do utrwalenia się zmarszczek. Jeśli nie jesteśmy w stanie zmienić pozycji z bocznej na pozycję na wznak, to przynajmniej zmieńmy poduszkę na ENVY. Jest ona sprężysta i ma idealnie gładką poszewkę, a więc nie postaną na policzkach zagniecenia.

Nazywam Envi poduszkami anti-aeging, odmładzającymi.

Zresztą już i fakt, że lepiej się na nich śpi, bardziej komfortowo, głęboko, że jest się mocniej zrelaksowanym, ma działanie odmładzające, bo przecież od jakość snu zależy i nasze zdrowie i to, jak wyglądamy.

Poduszki ENVY mam zarówno w gabinecie, jak i w domu. Zaczęło się od tego, że pomogły mi w rehabilitacji po wypadku. Od tamtego czasu jestem ich fanką i sprzedaję je moim klientkom.

A więc zachęcam – drogie pani śpijcie na wznak na poduszkach ENVY. A jak nie potraficie, to śpijcie na boku, tym bardziej na poduszkach ENVY.

Po lewej stronie zwykła poduszka, po prawej Envy (fot. www.envypillow.eu)

Po lewej stronie zwykła poduszka, po prawej Envy (fot. www.envypillow.eu)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy