Film o klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości
Post odwiedzono: 493 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , , , , , , , ,

14 października 2014

Film o klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości

Komórki macierzyste

„Pomysł na otwarcie kliniki pod nazwą Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości wziął się z mojej pasji, z moich zainteresowań, ale również  z mojej niezgody na proces starzenia się. Na to, co się dzieje z ciałem ludzkim pod wpływem upływającego czasu.

Bardzo dążymy w Klinice do tzw. naturalnego wyglądu pacjenta. Do tego, żeby pacjent wyglądał w sposób naturalny, w sposób świeży. Żeby wszyscy widzieli, że on wygląda bardzo dobrze i młodo. Tylko nikt nie wie, co się stało.

Wszystkie zabiegi, jakie stosujemy w klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości służą odmłodzeniu pacjenta i poprawie jego wyglądu. Aby to osiągnąć, potrzebowaliśmy czasu na opracowanie pewnych metod i pewnych zabiegów, jakie tutaj świadczymy.

Takimi zabiegami są zabiegi autologiczne, z preparatami pozyskiwanymi od samego pacjenta. Mowa tu o: osoczu bogatopłytkowym  lub komórkach macierzystych. Słowem, obieramy od pacjenta coś i to coś mu oddajemy. Z naszych doświadczeń wiemy, że są to zabiegi najlepsze i dają najlepsze efekty”.

– Zapraszam do obejrzenia całego filmiku o zabiegach autologicznych na naszym oficjalnym kanale na You Tube:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

  1. Baś pisze:

    Artykuł bardzo przydatny. Całość dobrze ujęta i przyda mi się :) Pozdrawiam!


Polecamy