Cavi Lipo jest nowoczesną metodą miejscowego nieinwazyjnego odchudzania
Post odwiedzono: 453 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , , , , , , , , ,

11 sierpnia 2014

Idealnie smukłe ciało na plaży? To możliwe!

Medycyna estetyczna

Mam pytanie do kobiet. Wyobraźcie sobie sytuację – leżycie na plaży, a obok przechodzi piękna dziewczyna o idealnie smukłej sylwetce. Co myślicie? Może żadna się do tego nie przyzna, ale 90% procent z nas poczuje ukłucie zazdrości. Dziwne? Dla mnie nie. Kobiety od wieków porównują się do innych kobiet. Taka już nasza natura. Ja widzę tę sytuację nieco inaczej – każde negatywne uczucie (w tym przypadku zazdrość), można zamienić na pozytywne i wyciągnąć lekcję dla siebie. Zamiast podziwiać inne piękne ciała, lepiej pomyślcie: „ja też mogę takie mieć”!

No tak, tylko jak tego dokonać? Oto rady i zabiegi, które pomogą Wam osiągnąć idealną sylwetkę. Na następny urlop pojedziecie już bez uciążliwych kompleksów:

Zmieniamy nawyki

Zacznijmy od zmiany diety. Nie chodzi tu absolutnie o głodzenie się, ale raczej o zmianę pewnych nawyków żywieniowych. To, że należy ograniczyć słodycze wiadomo, ale pacjentki często zapominają, że równie szkodliwy jest nadmiar soli (uwaga: jej nadmiar sprzyja także powstawaniu worków pod oczami). Cenne dla urody są za to takie produkty jak: zielone warzywa, kiełki, kasze, ciemne pieczywa, świeże zioła i chude ryby. Druga sprawa to ćwiczenia fizyczne. Nawet 10 minut dziennie więcej ruchu sprawia, że mamy więcej energii i sukcesywnie chudniemy. Może to być modne obecnie bieganie lub nawet spacery do pracy zamiast dojazdów samochodem.

Likwidujemy pomarańczową skórkę

W początkowym etapie cellulitu przywrócimy skórze sprężystość domowymi sposobami: naprzemiennym prysznicem, masażami czy przygotowanym własnoręcznie peelingiem (np. kawowym). Za to w zaawansowanym stadium, pomogą zabiegi medycyny estetycznej. Dla mnie numerem jeden jest karbokysterapia. To metoda polegająca na precyzyjnym wstrzykiwaniu dwutlenku węgla CO2 pod skórę. Podawany w ten sposób gaz, rozchodzi się równomiernie, rozszerzając naczynka krwionośne i eliminując zalegające w skórze toksyny. Tak oto przywracamy komórkom prawidłowy metabolizm i stymulujemy procesy regeneracyjne w tkance. Mówiąc językiem mniej naukowym – „wyprasowujemy” skórę, poprawiając jej napięcie i elastyczność. Po serii takich zabiegów bodźcowych, cellulit zanika. W przypadku bardzo zaawansowanego stadium lub osobom oczekujących spektakularnych rezultatów polecałabym połączenie karboksyterapii z zabiegiem mezoterapii preparatem Alidaya. Preparat ten przyspiesza usuwanie złogów, w związku z tym wpływa też na zmniejszenie procesów zapalnych.

Likwidujemy nadmiar tłuszczyku

Tu warto skorzystać z terapii skojarzonej, czyli połączenia terapii Cavi Lipo z lipolizą. Cavi Lipo jest nowoczesną metodą miejscowego, nieinwazyjnego odchudzania (bardzo popularną szczególnie w krajach skandynawskich, m.in. w Szwecji i Danii). Jest to urządzenie, które usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej za pomocą kawitacji ultradźwiękowej. Co to oznacza? Kawitacja ultradźwiękowa jest zjawiskiem fizycznym, podczas którego tłuszcz zostaje rozpuszczony i wydalony z komórek tłuszczowych. Brzmi poważnie, ale jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla organizmu, a połączony z lipolizą (czyli z podawaniem substancji lipolitycznej w miejsce nadmiaru tłuszczu) daje jeszcze lepsze efekty wysmuklenia sylwetki. Substancja lipolityczna bardzo szybko przenika do wnętrza komórek i powoduje rozerwanie się błon komórek tłuszczowych. Pożądane rezultaty uzyskamy po serii 6 zabiegów Cavi Lipo i 4 lipolizy. Wymaga to nieco czasu, dlatego o skutecznym odchudzaniu się warto pomyśleć już teraz, nie miesiąc przed kolejnym urlopem…

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy