krystyna-demko
Post odwiedzono: 1326 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , ,

31 października 2017

Dr Krystyna Demko: medycyna estetyczna z chirurgiczną precyzją

Medycyna estetyczna

Przedstawiałam ostatnio dr Wiolettę Szewczyk, która pracuje w klinice Medycyna Młodości. Dzisiaj czas na kolejną lekarkę: Krystynę Demko.
Dr Krystyna Demko jest chirurgiem zajmującym się medycyną estetyczną, bardzo dobry specjalistą. W mojej klinice specjalizuje się w chirurgicznym usuwaniu znamion, wykonuje zabiegi Thermi Tight (czyli usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i ujędrniania, np. na obszarze brzucha po ciąży czy po odchudzaniu, na ramionach tzw. motylki, na podwójne podbródki), zabiegi Ulverin (technologia HIFU, zabiegi dobre do modelowania ciała, redukcji tkanki tłuszczowej) i wiele innych. Jest osobą otwartą, darzy ludzi sympatią i kiedy zwracają się do niej, staram się im zawsze pomóc najlepiej jak potrafi.

A oto, co Dr Krystyna Demko mówi o sobie i swojej pracy:

Dr Krystyna Demko o tym, jakie zabieg lubi wykonywać:

Lubię wykonywać zabiegi poprawiające jakość życia pacjenta. Nawet drobne rzeczy potrafią ucieszyć i wiele zmienić w życiu człowieka. Na przykład zabiegi z użyciem fal radiowych lub ultradźwięków na wiotką skórę. Leczenie bywa czasochłonne, ale za to efekt końcowy jest bardzo satysfakcjonujący.
Nie lubię zaś zabiegów okaleczających, które czasem trzeba wykonać dla ratowania zdrowia lub życia pacjenta, wtedy przeważnie nie ma się wyboru. Takie sytuacje raczej nie zdarzają się w medycynie estetycznej, ale w chirurgii szeroko pojętej, owszem.
Nie lubię też zabiegów, które mogą nieść zagrożenie dla zdrowia pacjenta w przyszłości, a pacjent chce je zrobić tylko dla poprawy urody. W tej sytuacji zawsze rozmawiam z pacjentem, przedstawiając plusy i minusy różnych rozwiązań, aby pacjent mógł podjąć świadomą i najlepszą dla siebie decyzję.

Dr Krystyna Demko o swoich supermocach w dziedzinie medycyny estetycznej:

Czy mam jakieś supermoce? Chyba nie, ale ponieważ świat się wokół nas szybko zmienia, dostarczając jednocześnie nowych rozwiązań, staram się stale doszkalać. Ucząc się nowych technologii i nie zapominając o starych, dobrze sprawdzonych, na pewno poszerzam swoje „moce”.

Dr Krystyna Demko o tym, czy sama korzysta z zabiegów medycyny estetycznej:

Raczej żyję w zgodzie ze sobą i upływającym  czasem. Akceptuję zmiany jakie zachodzą, choć od czasu do czasu przeglądam się w lustrze i zastanawiam się, co mogłabym w swoim wyglądzie poprawić. Ostatnio znajduję coraz więcej rzeczy. Mogłabym zacząć od prostych zabiegów poprawiających kondycję skóry, jak choćby osocze bogatopłytkowe, poprzez działanie przeciwzmarszczkowe z użyciem toksyny botulinowej, po zabiegi chirurgiczne korygujące konkretne wady, jak np wadę zgryzu czy odstające uszy. Przymierzam się do niektórych zabiegów i pewno wkrótce je sobie zrobię w celach prewencyjnych. Jak dotąd nie uważałam, że już ich naprawdę potrzebuję. Póki co, starałam się i nadal staram, prawidłowo odżywiać, spędzać czas na świeżym powietrzu, uprawiać sport, mieć pozytywne nastawienie do rzeczywistości, co w efekcie poprawia samopoczucie, a niedoskonałości wyglądu schodzą na plan dalszy.

Dr Krystyna Demko o swoich zainteresowaniach pozamedycznych:

Interesuję się sztuką. Sama maluję i rzeźbię. Poza tym uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, chodzić po górach i czytać książki.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy