Metoda prof Ceccarelli-Garcia
Post odwiedzono: 193 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , , , , ,

6 grudnia 2013

Metoda prof. Ceccarelli-Garcia

Medycyna estetyczna

Zabiegi autologiczne (czyli wykorzystujące niezwykłe możliwości regeneracyjne własnych komórek pacjenta) są obecnie najlepszą metodą zwalczającą problemy związane ze starzeniem się skóry. Robią więcej. Odmładzają o minimum 10 lat. Aby móc przeprowadzać takie zabiegi, gabinet lekarza musi być wyposażony w odpowiedni sprzęt, za pomocą którego pozyskujemy z krwi pacjenta osocze bogatopłytkowe. Niezbędna jest również rozległa wiedza lekarza w tym zakresie. W odpowiedzi na wiele Waszych zapytań telefonicznych i mailowych, napiszę dzisiaj kilka słów o metodzie prof. Ceccarelli-Garcia, jaką stosujemy w klinice Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości.

Metoda prof. Ceccarelli-Garcia, nazywana również metodą Full Face Regeneration, umożliwia kompleksowe odmłodzenie wszystkich tkanek twarzy w sposób naturalny, komfortowy i bezpieczny dla pacjenta. Regeneruje naskórek, skórę i tkankę podskórną. Odbudowuje tkankę kostną oraz usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. A wszystko to dzięki zdolnościom regeneracyjnym naszego własnego organizmu.

Zabieg z użyciem tej metody zaczyna się od miejscowego znieczulenia i pobrania niewielkiej ilości krwi pacjenta do probówki. Tę krew poddajemy wirowaniu w medycznej wirówce laboratoryjnej w celu uzyskania osocza bogatopłytkowego, czyli koncentratu z komórkami regeneracyjnymi i czynnikami wzrostu, które będą pobudzać skórę do regeneracji. Uzyskany koncentrat ma barwę złocistą i działa jak eliksir młodości. Wciągamy go do strzykawki i ostrzykujemy twarz lub/i inne okolice ciała pacjenta.

Dzięki metodzie prof. Ceccarelli-Garcia osocze aktywowane jest wewnątrz, a nie na zewnątrz skóry, co daje najlepsze efekty odmładzające. Nie istnieje ryzyko alergii, a uzyskiwane efekty odmłodzenia są doskonałe. Dodatkowo metoda ta nie wymaga zakupu przez lekarza coraz to nowych urządzeń/dodatków u tego samego producenta, a to z kolei przekłada się na mniejszy koszt zabiegu dla pacjenta.

Mogę śmiało stwierdzić, że jest to metoda tańsza od innych dostępnych na rynku, a do tego niezwykle skuteczna. Pozwala uzyskać znaczną poprawę napięcia skóry oraz ująć lub dodać objętości tylko tam, gdzie trzeba. Tak więc naturalnie, mocą własnego organizmu uzyskujemy wygładzenie zmarszczek, napięcie skóry, oczekiwane zmiany proporcji objętości na twarzy. Jeśli dodamy do tego rozświetlenie cery i zachwyt otoczenia, to od takiej mieszanki może zaszumieć w głowie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy