podbródek
Post odwiedzono: 1284 raz(y)


Słowa kluczowe:

,

18 sierpnia 2017

Mężczyzna z podwójnym podbródkiem

Chirurgia estetyczna

Zgłosił się do nas pacjent, mężczyzna około czterdziestki, bo przestał się ze sobą czuć komfortowo między innymi ze względu na drugi podbródek. Napisałam „między innymi”, bo drugi problemem była nadwaga. Pan powiedział, że ma w planie zgubienie kilku kilogramów.

Nie wykonaliśmy od razu zabiegu. Ustaliliśmy, że zaczekamy aż pan schudnie i dopiero potem zrobimy zabieg Thermi Tight polegający na obkurczeniu skóry podbródka.
Po 3 miesiącach pacjent pojawił się ponownie o kilka kilogramów szczuplejszy. Wykonaliśmy zabieg i zgodnie z naszym doświadczeniem klinicznym oczekiwalimy, że jego efekty będą widoczne po 3 miesiącach. Ale nasz pacjent już po miesiącu do nas zadzwonił, że jest zadowolony z efektu, a to dopiero początek procesu obkurczania i napinani skóry.

Przy tej okazji przypominam, że od września w mojej Klinice Młodości będą prowadzone badania – obserwacje kliniczne działania urządzenia Thermi RF w walce z podwójnymi podbródkami.

Każdy, kto boryka się z tym problemem może się do nas zgłosić na konsultację kwalifikującą na zabieg.
Zabieg Thermi Tight na podwójny podbródek kosztuje normalnie 4500 zł. Ze względu na wspólną akcję Kliniki Młodości i producenta urządzeń, w ramach tejże akcji zabieg będzie wykonywany po kosztach, czyli w cenie 2500 zł.
JAK SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ NA ZABIEG?
Trzeba do nas zadzwonić i umówić się na konsultację, w czasie której zostaną przedstawione wszystkie szczegóły zabiegu i zasad skorzystania z niego w ramach badań klinicznych.
MEDYCYNA MŁODOŚCI, Warszawa, ul. Oświatowa 14
TEL.  22 353 84 98, 22 394 65 94,  609 657 787

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy