Nici liftingujące to idealny zabieg przed urlopem
Post odwiedzono: 678 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , , , , , , , , ,

23 czerwca 2015

Nici liftingujące – jędrna skóra przed i po urlopie

Medycyna estetyczna

Są takie zabiegi, które można wykonywać przez cały rok. Wygładzają i napinają skórę, a ich wykonanie nie koliduje z działaniem promieni słonecznych. Do takich mało inwazyjnych metod odmładzania zaliczam nici liftingujące. Potrafią superszybko odjąć kilka lat z twarzy i ciała, a ich wykonanie nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Dlatego właśnie jest to idealna metoda odmładzająca przed urlopem.

 

Miej jędrną skórę

 

Opadające policzki na skutek działania sił grawitacji (zwane popularnie „chomikami”), skóra pozbawiona jędrności w okolicy bicepsów (inaczej „motylki”) czy zmarszczki wokół szyi („naszyjnik Wenus”) – to tylko niektóre problemy urodowe kobiet po 45. roku życia. Na wszystkie medycyna estetyczna ma obecnie nowe rozwiązanie – nici liftingujące.

 

Stosuje się je zarówno na wiotką skórę twarzy, jak i do zabiegów na ciało, np. zmarszczki na dekolcie lub wiotką skórę na brzuchu i ramionach, gdzie podaje się rewitalizujące skórę nici proste. Pomagają także kobietom, które prowadzą siedzący tryb życia i mają kompleksy z powodu wiotkich pośladków. Mogą je wspomóc nićmi i delikatnie je podnieść, co będzie skutkować znaczną poprawą ogólnego wyglądu całej sylwetki.

 

Należy pamiętać, że do większości zabiegów na ciało stosuje się nici długie z haczykami, którymi niejako „szyje się” większe partie ciała.

 

Liftingujące działanie nici

 

Moim zdaniem naprawdę dobrze wykonany zabieg z użyciem nici zastępuje w jakimś sensie lifting chirurgiczny, ponieważ bardzo wyraźnie napinają skórę. Niektóre funkcjonują w ciele niczym sprężynka, ściągając nadmiar wiotkiej skóry. Widać to już po dziesięciu-piętnastu minutach od ich podania pod skórę, a efekty utrzymują się nawet do dwóch lat. Ponadto, mają delikatne działanie lipolitycznie, czyli rozpuszczają nagromadzoną tkankę tłuszczową.

 

Podanie nici pod skórę (niezależnie od partii ciała lub twarzy) jest całkowicie bezbolesne, ponieważ stosujemy znieczulenie iniekcyjne. Mogą się natomiast pojawić niewielkie obrzęki lub siniaki, które da się ukryć pod odpowiednim makijażem. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt odmłodzenia, nici liftingujące często łączy się z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym lub komórkami macierzystymi. Dają bardzo szybkie i długotrwałe rezultaty odmładzające, dlatego są idealnym rozwiązaniem nawet przed wyjazdem last minute.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy