Kilka słów o nas

I O TYM CO ROBIMY

Kim jestem i czym się zajmuję? Kim są moi współpracownicy? Poniżej słów kilka…

 

o mnie

Po pierwsze jestem lekarzem medycyny estetycznej, który kocha swój zawód. Po drugie kobietą, która doskonale rozumie inne kobiety. Podchodzę indywidualnie do pacjentów, bardzo sobie cenię ich zdanie. Ktoś kiedyś określił mnie jako „osobę akceptującą”, bo nigdy nie oceniam ludzi. Podczas rozmowy, staram się zrozumieć potrzeby danego człowieka i przekazać mu swoją pozytywną energię.

Wiadomo, że czas, warunki środowiska i zmiany hormonalne zmieniają nasze ciała. Nadchodzi dzień, kiedy patrzymy w lustro i nie poznajemy swojego odbicia. Popadamy w kompleksy, zamykamy się w sobie, niekiedy nawet izolujemy od otoczenia…. Jako lekarz medycyny estetycznej wiem jednak, że nie musimy biernie godzić się z upływem czasu.

Istnieje obecnie szereg metod przywracający skórze piękny i młody wygląd. Spośród nich najbardziej cenię sobie zabiegi preparatami autologicznymi. Stworzona przeze mnie klinika specjalizuje się w zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych, które wykorzystują ogromne zdolności regeneracyjne naszych własnych komórek. Przynoszą nie tylko spektakularne efekty przy odmładzaniu, leczeniu nadmiernego wypadania włosów i zwyrodnienia stawów, ale również… przywracają uśmiech na twarzach naszych pacjentów. A to jest dla mnie najważniejsze.

 

o miejscu, w którym pracuję

Nazwę kliniki „Dr Urszula Brumer Medycyna Urody” wymyśliłam ponad 9 lat temu w moim ukochanym domu na Mazurach. Medycyna urody to dla mnie coś znacznie więcej niż medycyna estetyczna. Uroda jest bowiem nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale i wnętrzem człowieka. Inspiracją do stworzenia kliniki były moje kobiece emocje związane z upływem czasu i tego, co on robi z ludzkim ciałem. Skóra to największy narząd naszego organizmu, a zdrowa i piękna cera jest oznaką zdrowia i dobrego samopoczucia. Dalszy rozwój kliniki, a przede wszystkim zajęcie się terapiami wykorzystującymi komórki macierzyste i regeneracyjne, sprawiły, że zmieniłam nazwę na „Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości”

Moja Klinika przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn. Znajduje się troszkę na uboczu, ale niezbyt daleko od centrum. Jest kameralnie, z bezpłatnym i bezproblemowym miejscem do parkowania. Pacjenci, którzy tu trafiają, zawsze wychodzą zadowoleni.

 

o moich współpracownikach

Dr Krystyna Demko, doświadczony chirurg zajmujący się medycyną estetyczną. Specjalizuje się w usuwaniu znamion i zabiegach wykorzystujących najnowsze technologie – Ulverin (hifu), Thermi Tight. Lubi wykonywać zabiegi poprawiające jakość życia pacjentów. Prywatnie realizuje zainteresowanie sztuką, rzeźbiąc i malując.
 

Dr Dominika Kwaśniak, lekarz medycyny estetycznej, flebolog i trycholog. Medycyna jest jej pasją od dzieciństwa. Wyróżnia ją holistycznej podejście do pacjentów i umiejętność bezbolesnego oraz prawie bez śladów przeprowadzania zabiegów. Wykonuje z równym zaangażowaniem zabiegi mało inwazyjne, jak i wymagające specjalistycznego sprzętu. Ma szerokie zainteresowania pozazawodowe, od tańca, malarstwa i muzyki, po naturoterapię, dietetykę i psychoterapię.
 

Dr Wioletta Szewczyk, lekarz medycyny estetycznej z dobrą ręką do pacjentów, zabiegi które wykonuje są skuteczne i mało bolesne. Specjalizuje się w zabiegach regenerujących i rewitalizujących (hifu, plazma, osocze bogatopłytkowe). Prywatnie interesują ją: pilates, jogging, jazda na nartach, podróże i salsa.
 

Dr n. med. Paweł Wawrzyniak, ginekolog-położnik. Ukończył Warszawską Akademię Medyczną. Członek Holenderskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Irish Medical Council. Aktualnie pracuje także w Klinice w Dublinie. Jest uczestnikiem licznych akcji humanitarnych (Kuba 2010 i Gwatemala 2012/2013). W latach 2008 – 2014 był ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego w Płońsku (oddział wyróżniony prze Fundację Rodzić po Ludzku jako najbezpieczniejszy oddział dla rodzących na Mazowszu).
Szczególny zakres działalności specjalisty stanowi uroginekologia czyli problemy z nietrzymaniem moczu i zaburzenia statyki narządów płciowych u kobiet (wypadanie macicy i ścian pochwy). Specjalizuje się także w chorobach sutka, patologii szyjki macicy oraz stanach zapalnych narządów płciowych
 

Lek. med. Zbigniew Plewa – specjalista chirurg onkolog,  lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w: wolumetrii, plastyce powiek, plastyce powłok brzucha, operacjach okolic intymnych (labioplastyce, powiększaniu penisa). Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentami, którym jest bardzo oddany. Nie bagatelizuje ich obaw, za to spokojnie i dokładnie odpowiada na wszelkie wątpliwości dotyczące planowanych zabiegów. Pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z pacjentami i ich najbliższymi. W wolnych chwilach uprawia sporty. Jeździ na nartach, gra w tenisa, jeździ na rowerze, łowi ryby w Norwegii. Tak jak my wszyscy w klinice, kocha psy.

 

Lek. med. Zbigniew Surowiec – specjalista chirurgii dziecięcej. Ukierunkowany na wady rozwojowe twarzoczaszki, takie jak: rozszczepy warg, rozszczepy podniebienia, odstające uszy, usuwanie znamion. Ale doskonały również w innych zabiegach chirurgicznych pomagających małym pacjentom. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo zapracowany i bardzo dobry w tym, co robi. Uchodzi za jednego z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Pełen niespotykanej dziś kultury osobistej. Jest całkowicie oddany swoim małym pacjentom. Matki go uwielbiają, bo najskuteczniej leczy wady wrodzone ich dzieci.

 

Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska – chirurg estetyczny. Specjalista w zabiegach usuwania i przeszczepiania tkanki tłuszczowej, w tym z komórkami macierzystymi. Jest również doskonałym specjalistą w wolumetrii nićmi estetycznymi. Posiada doskonałą wyobraźnię i wyczucie estetyki. Spod jej rąk wychodzą małe dzieła sztuki.