Biust możemy powiększyć własnym tłuszczem-fot Fotolia
Post odwiedzono: 1058 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , , , , ,

29 października 2016

Paweł Wawrzyniak – specjalista od spraw kobiecych

Medycyna estetyczna

W klinice Medycyna Młodości od tego roku przyjmuje nowy lekarz-ginekolog, Paweł Wawrzyniak.

Co ma medycyna estetyczna do ginekologii? To proste. Trzeba głośno mówić o tym, że okolice intymne starzeją się tak samo jak twarz i reszta ciała. Ginekologia estetyczna już kilka lat temu wkroczyła do gabinetów, uważam jednak, że ciągle za mało kobiet docenia jej znaczenie. Większość z nich przychodzi na ogół wtedy, gdy już bardzo nie radzą sobie z luźną pochwą, bliznami po nacięciu krocza przy porodzie czy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. A ja chciałabym namówić je, by przychodziły także wtedy, gdy nie mają tych problemów, a jedynie (czy aż) chcą odmłodzić swoje okolice intymne.

Lekarz, którzy zajmują się w Medycynie Młodości ginekologią estetyczną, jest ginekologiem-położnikiem. Ma w sobie dużo wyczucia i delikatności, w końcu od wielu lat ma do czynienia z delikatną kobiecą materią. Dr Paweł Wawrzyniak ma ogromne doświadczenie i budzi zaufanie pacjentek. Kocha swoją pracę i podejmuje cały czas nowe wyzwania. Cenię w nim to, że potrafi odmówić zabiegu, gdy uzna, że jest on bezzasadny lub można zastosować inne, lepsze rozwiązanie.

Paweł WawrzyniakDr n. med. Paweł Wawrzyniak, ginekolog-położnik. Ukończył Warszawską Akademię Medyczną. Członek Holenderskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Irish Medical Council. Aktualnie pracuje także w Klinice w Dublinie. Jest uczestnikiem licznych akcji humanitarnych (Kuba 2010 i Gwatemala 2012/2013). W latach 2008 – 2014 był ordynatorem oddziału położniczo-ginekologicznego w Płońsku (oddział wyróżniony prze Fundację Rodzić po Ludzku jako najbezpieczniejszy oddział dla rodzących na Mazowszu).
Szczególny zakres działalności specjalisty stanowi uroginekologia czyli problemy z nietrzymaniem moczu i zaburzenia statyki narządów płciowych u kobiet (wypadanie macicy i ścian pochwy). Specjalizuje się także w chorobach sutka, patologii szyjki macicy oraz stanach zapalnych narządów płciowych.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy