plazma-powieki
Post odwiedzono: 1420 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , ,

15 kwietnia 2018

Plazma medyczna na powieki (film)

Medycyna estetyczna

Nie jest to nowy zabieg, bo wykonujemy go już od dwóch lat, a wciąż nie ma sobie równych. Mowa o plazmie medycznej, która jest bezoperacyjnym liftingiem powiek.

Opadające powieki to zmora starzejących się ludzi niezależnie od płci. Na filmie, do którego link zamieszczam na końcu, można obejrzeć, jak wykonuje się ten zabieg u mężczyzny i u kobiety. Dodam, że plazma działa punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, bez oddziaływania na inne zdrowe tkanki i bez naruszania głębszych warstw skóry. Efekt zabiegu jest widoczny od razu, ale oczywiście jest potrzebna po nim rekonwalescencja.

Zabieg z wykorzystaniem plazmy medycznej jest idealnym zabiegiem dla panów, gdyż panowie wręcz obsesyjnie boją się sklapela i na operacje plastyczne powiek decydują się tylko wtedy, gdy już naprawdę przestają widzieć przez nawis skórny na powiece górnej, bądź gdy powieka dolna zaczyna im sięgać kącików nosa. W przypadku urządzenia Plasmage nie ma cięcia, nie ma skalpela, więc lęki można odłożyc na bok.

plazma medyczna

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Przy bardziej wrażliwych pacjentach możemy zastosować znieczulenie iniekcyjne. Okres rekonwalescencyjny jest krótki. Po zabiegu powierzchnia zabiegowa jest pokryta drobnymi brązowymi strupkami (po tygodniu odpadną). Jest też spory obrzęk (około 2 dni), więc lepiej na ten czas zaplanować pobyt w domu.

plazma med
Na filmach pokazuję zabiegi na powieki górne, ale podobne zabiegi wykonujemy też na powiekach dolnych, które w miarę procesu starzenia się są coraz bardziej wiotkie i obwisłe. Zdarza się też, że problemy z powiekami dolnymi są następstwem nieumiejętnego zastosowania kwasu hialuronowego na tę okolicę.

LINK DO FILMU: https://www.youtube.com/watch?v=GemHWEQU1ok

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy