poduszka-envi
Post odwiedzono: 1227 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , ,

14 maja 2017

Poduszki ENVI

Medycyna estetyczna

Na fotelach w moim gabinecie czekają na pacjentki poduszki ENVI. Kupiłam jedną także dla siebie, ale przyznaję się, że nie od razu z niej skorzystałam. Dopiero po wypadku samochodowym.

Kiedy wjechał we mnie tamten samochód, bardzo mocno mną szarpnęło, a głowa poleciała gwałtownie do przodu, a potem do tyłu. W efekcie doznałam urazu, który nazywa się „smagnięciem bicza”. Przeszłam rehabilitację, ale mimo to ciągle nie mogłam znaleźć sobie miejsca i czułam się fatalnie. Przed wszystkim budziłam się ze zdrętwiałymi rękami. Wtedy sięgnęłam po tę poduszkę i już się z nią nie rozstaję. Dzięki niej mogę spać z uniesioną głową i podbródkiem przyciągniętym do szyi, co jest wskazane po takim urazie. To prawda, że zostałam niejako przymuszona do korzystania z poduszki ENVI stanem swojego kręgosłupa. Ale nie ma co czekać na jakieś traumatyczne wydarzenie w swoim życiu – dla komfortu kręgosłupa dobrze jest po prostu korzystać z niej na co dzień. To poduszka ortopedyczna, a zarazem jedyna znana mi poduszka anti-ageing. Jestem pewna, że wiele osób, wstając rano z łóżka, ma „pomiętą” twarz. To dlatego, że w czasie snu zmarszczki zaginają się i utrwalają. Dzięki poduszkom ENVI, które mają własne sprężynowanie, nie ma z tym problemu. Dlatego sprzedaję je u siebie w gabinecie, i widzę, że moje pacjentki też je pokochały.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy