podwojny-podbrodek
Post odwiedzono: 1279 raz(y)


Słowa kluczowe:

1 sierpnia 2017

PODWÓJNY PODBRÓDEK: PROWADZIMY BADANIA KLINICZNE, SKORZYSTAJ Z ZABIEGU

Medycyna estetyczna

W medycynie estetycznej czasem od razu widać, że coś działa lub nie działa. A czasem jest to trudne do rozpoznania. Na pewno jest niewystarczająco badań, a bywa i tak, że producenci celowo ich nie robią, bo są nieopłacalne lub nie są zainteresowani ich wynikami.

W tym kontekście cieszę się, że od września w mojej Klinice Młodości będą prowadzone badania – obserwacje kliniczne działania urządzenia Thermi RF w walce z podwójnymi podbródkami.

Każdy, kto boryka się z tym problemem może się do nas zgłosić na konsultację kwalifikującą na zabieg.

Zabieg Thermi Tight na podwójny podbródek kosztuje normalnie 4500 zł. Ze względu na wspólną akcję Kliniki Młodości i producenta urządzeń, w ramach tejże akcji zabieg będzie wykonywany po kosztach, czyli w cenie 2500 zł.

JAK SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ NA ZABIEG?

Trzeba do nas zadzwonić i umówić się na konsultację, w czasie której zostaną przedstawione wszystkie szczegóły zabiegu i zasad skorzystania z niego w ramach badań klinicznych.

MEDYCYNA MŁODOŚCI, Warszawa, ul. Oświatowa 14
TEL.  22 353 84 98, 22 394 65 94,  609 657 787

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy