dr-brumer-dla-mezczyzn
Post odwiedzono: 1098 raz(y)


Słowa kluczowe:

, , ,

26 listopada 2016

Thermi Tight – innowacyjna metoda usuwania obwisłego brzucha i podwójnego podbródka

Medycyna estetyczna

Dziś wpis dedykowany mężczyznom. Coraz więcej mężczyzn odwiedza moja klinikę, mam więc możliwiość zaobserwowania, że mają oni inne potrzeby niż kobiety. Co innego postrzegają jako mankamenty urody. Inne zabiegi preferują. I w kontekście ich potrzeb piszę dziś o zabiegach Thermi Tight
 

Co jest ważne dla mężczyzn, którzy przychodzą do gabinetu medycyny estetycznej?

1. Jeden zabieg. Może być drogi, ale ważne, aby był jednorazowy, a nie w serii rozciągniętej w czasie. Mężczyźni preferują zabiegi z gatunku „raz, a dobrze”, nie wymagające dyscypliny regularnego przychodzenia do gabinetu.
2. Żeby nie bolało. Zabieg może być inwazyjny, jednak zawsze ze znieczuleniem.
3. Aby efekt zabiegu był naturalny, najlepiej gdy narasta w czasie. W ten sposób otoczenie będzie dostrzegało wyraźną poprawę w wyglądzie, ale nie domyśli się, że nastąpiła ona wskutek ingerencji lekarza medycyny estetycznej. Mężczyźni chcą wyglądać młodo i atrakcyjnie, ale przede wszystkim – naturalnie.
4. Nowatorstwo. Mężczyźni doceniają nowości technologiczne, nowe telefony, nowe samochody, nowe gadżety. Także w dziedzinie dbania o siebie ciekawi są nowych rozwiązań,
W tym kontekście najnowsza technologia Thermi Tight, dostępna na polskim rynku od paru miesięcy, jest idealnie dopasowana do męskich potrzeb.
Mężczyźni nie lubią u siebie najbardziej łysiny, dużego brzucha i podwójnego podbródka. Zmarszczki są dla nich problemem drugorzędnym. Na wypadające włosy najlepiej sprawdza się osocze bogatopłytkowe oraz komórki regeneracyjne i macierzyste. Dziś jednak napiszę o radzeniu sobie z podwójnym podbródkiem oraz obwisłym brzuchem metodą Thermi Tight.
 

Co to jest Thermi Tight?

Thermi Tight to innowacyjna radiofrekwencja iniekcyjna (nie mylić z radiofrekwencją klasyczną lub mikroigłową), zarazem jedyna dostępna metoda podgrzewania skóry w stopniu inicjującym pożądane procesy wewnątrz skóry, czyli tam, gdzie jest to niezbędne i skuteczne dla uzyskania oczekiwanego efektu. W czasie zabiegu wprowadza się do skóry kaniulę, a następnie ją podgrzewa. Przegrzanie tkanek jest impulsem do ich przebudowy. Przede wszystkim chodzi o kolagen. Komórki, które go produkują potrzebują mocnego bodźca termicznego. I to właśnie daje RF iniekcyjna. Kiedy przebudowuje się kolagen, skóra zmienia swoją gęstość i elastyczność. W Thermi ważne jest to, że stosuje się fale o niskiej częstotliwości (inaczej niż w dotychczasowych urządzeniach RF), w efekcie podgrzewamy skórę, a nie doprowadzamy do poparzeń, mamy więc stymulację nowego kolagenu, a nie skręcanie się obecnego w tkankach. To ważna różnica.
 

Thermi Tigh na obwisły brzuch

Thermi Tigh stosuje się w wielu terapiach wymagających obkurczenia wiotkiej skóry (twarzy, szyi, ramion, brzucha). Gdybym miała wymienić najważniejsze wskazanie do zastosowania Thermi Tight, jest to zwiotczały brzuch (u kobiet po ciąży, u mężczyzn z innych powodów). Radiofrekwencja iniekcyjna nie załatwi sprawy dużego, napiętego brzucha – tu najpierw potrzebne jest odchudzenie go. Natomiast doskonale się sprawdza przy problemach obwisłego brzucha, np. po odchudzaniu lub tracącego jędrność w procesach fizjologicznego starzenia się skóry. Tam, gdzie skóra jest rozciągnięta i wiotka Thermi Tight napina ją jak żadna inna metoda do tej pory. I nie jest przesadą mówienie, że osiąga się nią efekt plastyki powłok brzusznych. Ważne jest to, że zabieg wykonuje się jednorazowo, a efekty narastają stopniowo przez kolejne miesiące.
 

Thermi Tight na podwójny podbródek

W przypadku usuwania podwójnego podbródka istotne jest to, że można zadziałać dwustopniowo – najpierw wytopić tłuszcz (wtedy kaniula jest wprowadzana do tkanki tłuszczowej i stosuje się wyższą temperaturę niż przy ujędrnianiu skóry), a potem ujędrnić skórę. Podobnie jak w przypadku zabiegu na brzuch, wykonuje się go jednorazowo. Efekty są widoczne po 2-3 miesiącach, ale co więcej, narastają one jeszcze bardzo długo, bo aż do dwóch lat.
Zabieg Thermi Tight wykonuje się w znieczuleniu. Urządzenie ma wysoki poziom bezpieczeństwa, przez zastosowanie podwójnej kontroli temperatury – od wewnątrz i zewnątrz.
Zapraszam mężczyzn, dla których wygląda ma znaczenie, na Thermi Tight.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy