Z życia Kliniki-fot-Fotolia
Post odwiedzono: 875 raz(y)


Słowa kluczowe:

, ,

4 marca 2016

Z życia Kliniki: czy na pewno był to „beznadziejny” przypadek?

Medycyna estetyczna

Usłyszałam niedawno od Pacjentki X następujące słowa:Czy wie pani, dlaczego do pani przyszłam? Bo usłyszałam do innego lekarza, znanego zresztą, że mnie to już nic nie pomoże. A ja nie mam w sobie na to zgody”… Zapraszam do przeczytania kilku moich luźnych refleksji na temat tego, czy naprawdę w pewnych przypadkach „nie da się nic zrobić”?

 

Bardzo mnie to zdziwiło i zupełnie nie mogłam zrozumieć nastawienia tamtego lekarza. My w Klinice wychodzimy z założenia, że możemy i chcemy pomagać, bo mamy narzędzia, których nie mają inni. Terapie z komórkami regeneracyjnymi i macierzystymi będą zawsze tym, co nas wybitnie wyróżnia. Hasłem naszej Kliniki jest: „Zawsze o krok przed innymi”. Jeśli miałabym być zupełnie szczera, to w przypadku tych terapii „krok” należałoby zastąpić słowami: „lata świetlne”, bo robimy coś, czego nie robi nikt w Polsce w takim zakresie i na taką skalę.

 

Jesteśmy Kliniką, która robi zabiegi dla wyjątkowych klientów i klientek. Nie dla osób, które muszą w sposób powierzchowny zwrócić na siebie uwagę nowymi ustami, czy napiętą na policzkach nadmiernie skórą. Jesteśmy dla kobiet (i coraz częściej także dla mężczyzn), czyli dla osób, które muszą zachować klasę i styl, czyli utrzymać młodość i ładny wygląd, nie tracąc przy tym naturalności. Mamy narzędzia, które to umożliwiają, a których nie mają inni.

 

Mąż koleżanki opowiedział mi taką historię: Pojechałem do mojej klientki, właścicielki dużej firmy. Przywitałem się z nią, zamieniłem kilka słów i szybko przeszedłem do pracowników z działu obsługi, bo czułem się skonsternowany. Ona „coś sobie zrobiła”. Nie mam pojęcia co, ale twarz miała jak maskę, jakąś dziwną, nienaturalną. Czułem się przy niej głupio, nie bardzo wiedziałem ani gdzie patrzeć, ani co powiedzieć. Pewnie powinienem był powiedzieć coś w stylu, że ładnie wygląda, ale nie potrafiłem, bo nie wyglądała…

 

To właśnie dlatego szukamy nowych rozwiazań i tak wykonujemy zabiegi by uzyskać rzeczywisty efekt odmłodzenia bez niekorzystnych efektów. A na stwierdzenia typu: „nie da się”, odpowiadamy zawsze: „a właśnie, że się da”. Zawsze bowiem istnieje szansa na poprawę urody i samopoczucia pacjentów. Warto o tym pamiętać.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Komentarze

Brak komentarzy


Polecamy